.
středisko rybářství a myslivosti Jevany Středisko rybářství a myslivosti
Česká zemědělská univerzita v Praze Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy
english version
česká verze
deutsch version
rybářství Jevany

Prodej povolenek na sportovní rybník Ján

Byl zahájen v dubnu 2015. Ceny nezměněny, jsou uvedeny v rybářském řádu.

Prodej ryb

Prodej ryb se uskutečňuje každoročně na podzim v období výlovů rybníků. Ryby je možné zakoupit přímo na hrázi Jevanského nebo Vyžlovského rybníka.

Prodej zvěřiny

Zvěřina se prodává na farmě v Jevanech buď volně v drobném prodeji jednotlivým zákazníkům nebo na základě uzavřené smlouvy. Zvěř spárkatá se dodává v kůži bez hlavy (mimo zvěře černé), kusy jsou vyvržené.


Prodej zvěřinyminimální smluvní cena/1kg
černá zvěř40-50 Kč/kg
srnčí zvěř90,- Kč/kg
mufloní zvěř35,- Kč/kg


K výše uvedeným cenám nutno připočítat 15% DPH. U kusů poškozených střelbou, či jinak podstatně znehodnocených, které nelze použít pro běžné dodávky, je možno provádět srážku z hmotnosti dle procenta poškození zvěřiny, avšak jen při prodeji celého kusu.

Prodej nebo dodávky jsou prováděny až po veterinárním vyšetření a za dodržení všech hygienických předpisů a zákonných opatření pro nakládání s potravinami! Dodávky zvěřiny pro organizace zajišťuje středisko rybářství a myslivosti. Drobný prodej a vyúčtování jsou zajišťovány na stejném středisku.

Ceník za odlov zvěře

Ceník za odlov zvěře
Fakturační adresa: Česká zemědělská univerzita v Praze Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy, nám. Smiřických 1, 281 63 Kostelec nad Černými lesy, IČ 60460709, DIČ CZ60460709. Doručovací adresa - Středisko rybářství a myslivosti, Pod hrází 7, 281 66 Jevany, GPS: 49°57'54.936"N, 14°48'25.587"E

Aktuality

Popis střediska

Myslivost

Ceníky

Kontakty

Fotogalerie

Zajímavosti

Úvodní stránka ŠLP