.
pila Smrčiny Středisko dřevařské výroby
Česká zemědělská univerzita v Praze Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy
english version
česká verze
deutsch version
pila Smrčiny

Pilnice

V pilnici využíváme rámovou, rozmítací a omítací pilu pro výrobu jehličnatého řeziva, zejm. smrkového (latě, prkna, fošny, trámy), v menší míře je zastoupena borovice či jedle. Řezivo je vyráběno k použití ve stavebnictví nebo pro truhlářskou výrobu, pro výrobu lepených vazníků a průmyslovou výrobu styčníkových vazníků a pro další využití.

Vedle velkoprodeje je naše pila vybavena i maloprodejnou pro drobné zákazníky, kde lze kromě řeziva zakoupit i kůru, štěpku a palivo. Maloprodejna má stále dostupný sortiment základních rozměrů latí, prken, fošen a trámů. Řezivo pro velkoobchod je vyráběno na základě požadavků zákazníků - rozměr, množství.

Řezivo je možné na základě konkrétních požadavků vysoušet, kapacita sušáren je 120 m3. Finální vlhkost dřeva FCO odvozní místo - pilnice.

Pila neposkytuje služby samotného pořezu z dovezené kulatiny, prodáváme pouze zboží jako celek.


Fakturační adresa: Česká zemědělská univerzita v Praze Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy, nám. Smiřických 1, 281 63 Kostelec nad Černými lesy, IČ 60460709, DIČ CZ60460709. Doručovací adresa - středisko dřevařské výroby (pila Smrčiny), Na staré cestě 223, 281 66 Jevany (Smrčiny), GPS: 49°58'55.595"N, 14°49'35.744"EAktuality

Popis střediska

Ceníky

Kontakty

Fotogalerie

Úvodní stránka ŠLP